Loading
panomi

PANOMİ HAKKINDA

2018 yılında kurulan PANOMİ, geleneksel kanal olarak nitelendirilen pazarlama yöntemi ile Samsung Dijital Plaza (SDP) mağaza konseptiyle Bursa’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Pazaryeri (Marketplace) çözümü olarak adlandırılan Hepsiburada, Amazon, N11 ve GittiGidiyor gibi kendi mağazalarını kiralayan alışveriş platformlarında E-Ticaret yapmaktadır.

PANOMİ olarak kısa bir süre önce başladığımız ticari yolculuğumuza faaliyet gösterdiğimiz alanlarda gelişim gösterip, tüketicileri doğru bilgi ışığında yönlendirip birlikte güvenli bir alışveriş ortamı sağlamaktır.

Teknolojide dünya devi olan SAMSUNG markasının TÜRKİYE YETKİLİ SATICI’ların dan biri olan PANOMİ, televizyon, ses sistemi, cep telefonu, tablet, cep telefonu aksesuarı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge, mikrodalga ankastre ocak, ankastre fırın ve davlumbaz olmak üzere tüm ürün gruplarını tüketici ile buluşturmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyip aynı zamanda istek ve beklentiler doğrultusunda hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bizim için değer taşıyan tüm tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktan mutluluk duyarız.